Kondomy, afrodiziaka, feromony, koupele, lubrikační gely, masážní oleje a další. Bookmark and Share

Kondomy - Velká balení

Kondomy - DUREX (100ks) 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
Kondomy - DUREX (100 ks)

Balení obsahuje 100 kusů kondomů. Kondomy jsou vysoce odolné a vlhčené lubrikantem, s rezervoárem. Tento produkt představuje nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou.


Velmi kvalitní lubrikované kondomy Durex jsou zárukou maximální ochrany před pohlavně přenosnými chorobami a také před nechtěným početím. Jsou ultra tenké, takže při použití je ani necítíte.

 

Poznámka:

Tyto kondomy jsou vyráběny v továrně Durex za použití špičkových výrobních technologií a materiálů. Továrna Durex však nevyrábí svoje výrobky pouze pod značkou Durex, ale nabízí je i pod označením jiných firem. Do této skupiny výrobků patří i tyto kondomy s označením London, které jsou vyráběny firmou Durex pro německou společnost.
Kondomy s označením London jsou tedy naprosto stejné kvality jako klasické kondomy Durex, ale jsou právě díky označení pod záštitou jiné značky levnější. Označení výrobce (durex) najdete pouze na balení obsahujícím tisíc kusů kondomů , které najdete také v naší nabídce (možno zaslat detailnější fotografii na vyžádání). Na ostatních baleních je z marketingových důvodů uveden pouze název London. 

 

Tip: Chcete si ještě před zakoupením velkého balení kondomy vyzkoušet a ověřit si tak opravdu špičkovou kvalitu tohoto produktu? V naší nabídce najdete tyto kondomy také jednotlivě balené : Durex London (1ks).   

 

  • Kód: 100000016061
  • Výrobce: Durex
Sdílet:« zpět
Copyright © 2009 - 2018 Kondomy, lubrikanty a doplňky - GUMO.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart | icons are from Freeiconsweb.com